Todd Sucherman pozwany do sądu

Estimated read time 2 min read

Todd Sucherman w kłopotach prawnych

Todd Sucherman to wybitny amerykański perkusista, który od 1995 r. występuje i nagrywa z bardzo popularnym w USA soft rockowym zespołem Styx.

W czerwcu 2015 r. grupa dała koncert Atlancie (USA), podczas którego Sucherman rzucił swoje pałeczki w stronę widowni, co jest zachowaniem tak powszechnie przyjętym podczas koncertów rockowych na całym świecie, że wręcz oczywistym. Wielu fanów czeka w pierwszych rzędach właśnie na ten moment. Obecna tego wieczoru na koncercie Lori Frederick złożyła pozew przeciwko muzykowi oskarżając go o to, że swym nieostrożnym zachowaniem naraził ją na utratę zdrowia (pałeczka podobno uderzyła kobietę w twarz) i poważne straty finansowe (niemożność pracy zarobkowej przez pewien okres, konieczność ponoszenia kosztów leczenia, niemożność cieszenia się koncertem pomimo zapłacenia za bilet, niemożność wzięcia udziału w innej imprezie w Atlancie, na którą bilet wstępu już wcześniej zakupiła, utrata zakrwawionych ubrań).

W pozwie uwzględniono również agencję TMB Productions (ówczesny management grupy Styx) jako „współodpowiedzialną za niefrasobliwe zachowanie Todda Suchermana”.

Perkusiści! Bądźcie ostrożni podczas Waszych koncertów!

Todd Sucherman Styx, Pearl, Sabian
Todd Sucherman

You May Also Like

More From Author