Freedrum – graj na perkusji, gdzie tylko chcesz!

Estimated read time 2 min read

Świetny gadżet dla tych, którzy chcą grać na bębnach zawsze i wszędzie!

Freedrum to wirtualny zestaw perkusyjny, który zmieści się nie tylko w walizce, plecaku, czy torbie, ale wręcz w kieszeni. Cel, jaki przyświecał twórcom tego urządzenia jest taki, aby każdy mógł zagrać na zawodowo brzmiącym zestawie perkusyjnym tam, gdzie tylko będzie miał na to chęć. Nie ma znaczenia, czy będzie to na wolnym powietrzu, w mieszkaniu, w pracy, czy w hotelu, nawet w busie podczas trasy. Trzeba tylko mieć przy sobie działającego smartfona. Korzystać z tego pomysłu mogą wszyscy, bez względu na to, czy dopiero zaczynają naukę gry na perkusji, czy zęby na tym zjedli.

Jak działa Freedrum? Choć może trudno w to uwierzyć, wystarczy założyć specjalne czujniki na pałki, dwa inne nałożyć na buty, skonfigurować aplikację ze swoim smartfonem i… gotowe! Urządzenie działa w trybie offline, a jego baterie są bardzo wydajne, dzięki czemu można się nim cieszyć przez długi czas.

Klip promujący aplikację Freedrum możecie zobaczyć TUTAJ. Można także udzielić wsparcia twórcom urządzenia w jego doskonaleniu za pomocą platformy kickstarter.com.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Aplikacja perkusyjna na smartfony Freedrum

 

You May Also Like

More From Author