Co porabia Dave Grohl?

Estimated read time 1 min read

Zespół Foo Fighters pauzuje po wydaniu albumu „Sonic Highways„, objechaniu całego świata z koncertami promującymi tę płytę, a także nagraniu epki „Saint Cecillia„. Okazuje się jednak, że Dave Grohl nie będzie zupełnie bezczynny.

Amerykański muzyk Damien Curry wyjawił ostatnio, że były bębniarz Nirvany pracuje nad płytą solową. Nie wiadomo natomiast nic na temat muzyki, jaka miałaby się na niej znaleźć.

Ponadto mama Dave’a Grohla, pani Virginia Grohl, przygotowuje się do wydania książki, którą pisała przez ostatnie dwa lata. Są to wywiady z innymi mamami gwiazd muzyki. Tematy poruszane w tych rozmowach to m.in. strach o dzieci pracujące w branży, której plagą są narkotyki, wspieranie dzieci w ich dążeniu do realizacji marzeń, czy przypominanie o zabraniu ciepłej kurtki w trasę koncertową. Na potrzeby książki wypowiedziały się mamy takich artystów jak: Michael Stipe (REM), Dr. Dre, Amy Winehouse, Adam Levine (Maroon 5) czy Mike D (Beastie Boys).

Rzecz będzie zatytułowana „From Cradle to Stage” („Od kołyski do estrady”) i ma się ukazać w USA w kwietniu, a Dave Grohl napisze przedmowę.

grohlbooknew

 

You May Also Like

More From Author