Roland i V-MODA łączą się

Estimated read time 2 min read

Roland podpisał umowę z producentem high-endowych słuchawek i urządzeń audio – firmą V-MODA. Kontrakt stanowi, iż Val Kolton, CEO i założyciel V-MODA, odsprzedaje firmie Roland większościowy pakiet udziałów (70%) zachowując sobie 30% udziałów i dotychczasowe stanowisko.

vmoda.roland

Val Kolton, Prezes V-MODA, tak widzi tę transakcję: “To partnerstwo nie jest wyłącznie umową biznesową. To strategiczna synergia, która rzuci most pomiędzy dźwiękiem wysokiej jakości, takimi też materiałami i wzornictwem naszych produktów a legendarną, zmieniającą style wiedzą o brzmieniu oraz dążeniem do doskonałości ze strony Rolanda. Roland 808, 909, wkład firmy w rozwój technologii MIDI i jej kolejne niezliczone produkty pomogły położyć podwaliny pod współczesną muzykę. Razem możemy kontynuować tę tradycję.

Jun-ichi Miki, Dyrektor Generalny Rolanda, powiedział: “Cieszymy się z tego, że marka V-MODA dołącza do rodziny Roland. V-MODA zrewolucjonizowało rynek słuchawek oraz przesunęło granice personalizacji urządzeń. Ich mediolańskie wzornictwo, badania nad materiałami i zakorzenienie w profesjonalnym DJ-stwie wraz z ich lojalnymi klientami to wielka wartość dla Rolanda.  To ekscytujący okres dla naszych firm i z entuzjazmem postrzegamy nadchodzącą współpracę między V-MODA i Roland. Nowy zespół oraz rzesze słuchaczy, których przyciągną nowe produkty z pewnością zainspirują przyszłość muzyki.”

 

[facebook]

You May Also Like

More From Author